MENU
Dainius Palivonas, Dainius Palivonas

"Tai turbūt vienas iš greičiausia savo darbą atliekančių dizainerių(ar čia tinka tas žodis, dizaineris?). Keli užsakymai ir visad greitai! Reaguojant į kliento poreikius, vyksta pakeitmai, siūlymai, derinimas. Ačiū."

Deividas Budrys, Girandra ir KO

"Dėkoju, Danieliau, už puikiai atlikta darbą, šaunu kad žmogus atsižvelgia i keliamus reikalavimus, darbas atliktas geriau nei tikėjausi, dar kartą Ačiū."

Dovydas (qrad), MGN.LT

"Didelis dėkui Danieliui už atliktus darbus. Matosi, kad žmogus turi daug patirties ir įgūdžių šioje srityje. Svetainę ir jos dizainą sukūrė be jokių priekaištų, likau patenkintas. Tad rekomenduoju visiems."

Teodoras, MadMonkeys.eu

"Ačiū už nuostabią svetainę ir itin greitą darbą. Tiek logotipas tiek puslapio dizainas atrodo moderniai ir profesionaliai. Būtų sunku jus nerekomenduoti kitiems!"

Andrius Trunce, NonStopCS.lt

"Norime padėkoti už super greitą ir kokybišką svetainės sukūrimą ir patalpinimą serveryje. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje."

Vitalij Banel, CargoApex.lt

"Ačiū Dan Kol – už puiku sprendimą - svetaine ir logotipas puikiai pavyko , visiems rekomenduoju – Dan Kol talentinga asmenybe."

Vytautas Kližentis, Viskas-Jums.lt

"Dėkoju už Jūsų pateiktus sprendimus ir nuoširdų ir laisva bendravimą. Dan Kol kuris man padėjo rasti sprendimą kuriant svetainę. Gavosi viskas puikiai, o Jo man pasiūlytas dizainas tiko idealiai. Dar kartą ačiū už pagalbą ir Dan Kol, visiems Jus rekomenduosiu."